Чому електровелосипед найкращий транспорт для кур'єрів

На сьогодні найбільш популярним транспортом для кур'єра залишаються скутери та звичайні велосипеди. Кожен із цих видів транспорту має свої переваги та недоліки, добре відомі тим, хто користується ними постійно. Ми ж пропонуємо сучасне рішення – якийсь симбіоз, що дозволяє рухатися швидше та комфортніше, ніж на звичайному велосипеді та виключити витрати на заправку та ТО, як у випадку з використанням мопеда.

З електровелосипедами та самокатами від ТМ Кроссер ви з легкістю вдвічі збільшите кількість виконаних замовлень. Наприклад, навіть у бюджетному велосипеді бренду встановлена потужна батарея, що забезпечує до 40 км пробігу зі швидкістю 25 км/год, що дозволить комфортно пересуватися містом.


7 причин для кур'єра пересісти на електровелосипед:

  • Турбота про своє здоров'я – немає необхідності рухатися у загальному потоці машин, вдихаючи вихлопні гази та пил на проїжджій частині. До того ж, їзда на велосипеді це ще й чудова фізична активність, що має корисний вплив на весь організм загалом.
  • Економія часу. Замовлення буде доставлено точно в термін, адже велосипедист легко уникне пробок, проїде в недоступних для авто і мопеда місцях, зможе рухатися тротуаром, або в загальному потоці, лавіруючи між рядами автомобілів.
  • Економія грошей. Зарядка та обслуговування електровелосипеда обходиться приблизно в 25 разів дешевше, якщо брати для порівняння витрати на мопед – один із найпопулярніших видів транспорту серед кур'єрів. 1000 грн на рік для електровелосипеда проти 25 000 грн на заправку та ремонт мопеда.
  • Забудьте про пошук паркування. Велосипед – один з найбільш компактних та легких видів транспорту – він легко транспортується на потрібний поверх, якщо у вашому будинку не передбачений ліфт. Немає місця у квартирі? Байк не займе багато місця на сходовому майданчику, а батарею з легкістю можна зняти та зарядити вдома, встановивши назад перед виїздом.
  • Екологічність. В епоху усвідомленого споживання все більше людей обирають транспорт, безпечний для довкілля та мешканців міста. 
  • Зростання продуктивності – доставити більшу кількість замовлень за менший час – тепер це можливо, адже на шляху більше не стоять такі перешкоди як постійні пробки та обмежені фізичні можливості нашого організму.
  • Комфорт. Навіть якщо до кінця напруженого робочого дня батарея повністю розрядилася, ви спокійно дістанетеся додому, не витрачаючи на це останні сили.


Основні переваги електробайка для кур'єра:

• Зниження фізичного навантаження при загальному зростанні продуктивності, а отже, і доходу.
• Низькі витрати на обслуговування електровелосипеда.
• Компактна знімна батарея, яка не порушує загального балансу транспортного засобу. Запас ходу до 40 км.
• Надійне двигун-колесо, що розвиває швидкість до 25 км/год. Не зменшує накат байка при самостійному педалюванні.
• Висока маневреність - на велосипеді можна з легкістю долати такі перешкоди як трамвайні шляхи, впевнено почуватися на бруківці, плитці, асфальті, пересіченій місцевості.

Якщо ви ще не замислювалися про зміну робочого транспорту – зробіть це зараз.

Crosser - збережи енергію для відпочинку з друзями, використовуючи електротранспорт для роботи.