Секрет: як не захворіти у громадському транспорті?

Як не захворіти у громадському транспорті?

Відповідь: Перестати на ньому їздити :) І пересісти на здоровий персональний транспортПандемія не зупиняється, розробка вакцин та їх перевірка займають багато часу, єдиної ефективної схеми лікування немає. В осінньо-зимовий період кількість захворювань зростає, більшість міст знову переходять у червону зону та оголошують повний локдаун. Це все, що може запропонувати влада, щоб захистити населення від поширення вірусу.
Але кількість хворих постійно зростає, тому самостійно подбати про зниження ризику зараження залишається єдиним рішенням.


Найефективнішим варіантом є обмеження можливості зараження та перехід на будь-який вид індивідуального транспорту:


Ефективність персонального транспорту доведена збільшенням кількості людей у розвитку країн, які перейшли на один з варіантів. За статистикою за останній рік кількість продажів електросамокатів зросла в 6 разів у порівнянні з тим же періодом минулого року. Серед усіх варіантів електротранспорту попит на самокати складає 90%.

І категорія персонального транспорту продовжує набирати популярності.

Можливість їздити цілий рік

Весь персональний транспорт має унікальну зручність експлуатації, оскільки:

 • Дозволяє доїхати до будь-якої точки;
 • Значно знижує ризик зараження Коронавірусом, на відміну громадського транспорту;
 • Зручно складається та займає мінімум місця при зберіганні;
 • Ремонт не потребує спеціальних навичок, а всі необхідні деталі завжди можна придбати у нашому магазині;
 • Швидкість та безпека переміщення – ви самі складаєте маршрут і не стоїте у пробках.

Ми співпрацюємо з усіма банками, тому ви можете придбати електросамокат, велосипед чи електровелосипед у кредит чи оформивши оплату частинами. Це чудова можливість піклуватися про своє здоров'я вже зараз, сплачуючи незначну суму на місяць.


Правила екіпірування в холодну пору року

Завдяки персональному транспорту ви знижуєте кількість контактів із потенційно зараженими людьми. Однак, щоб не захворіти, слід подбати про те, щоб не замерзнути, для чого обов'язково надягайте:

 • Спеціальні рукавички, що не продуваються;
 • Шарф чи баф;
 • Шапка під шолом (шолом обов'язково!);
 • Термобілизна, яка відмінно підходить для активного пересування;
 • Окуляри – краще вибирати спортивні та із захистом від вітру, так очі не будуть сльозитися від холодного вітру.

Таке екіпірування доступне для придбання у спортивних, спеціалізованих та інтернет-магазинах. Ціни залежать від моделі виробу та починаються від 150 гривень.

Міфи про персональний транспорт взимку

Більшість представляє персональний транспорт, як варіант для теплої пори року та прогулянок парками та скверами, деякі згодні їхати велосипедом у ліс. Проте, жителі таких північних країн, як Нідерланди та Фінляндія використовують самокати та велосипеди для цілорічного переміщення у межах міста за будь-якої погоди. Чому? Тому що вони не вірять у такі міфи:

 • Я змерзну! Катаючись на лижах, граючи в сніжки, дістаючись -20 на роботу із зупинки пішки ніхто не змерз. Правильний одяг, використання захисних аксесуарів, і ви можете вільно переміщатися.
 • Взимку вони не працюють! Працюють! Батареї електротранспорту працюють при температурах до -10 градусів, що за нашого клімату дає можливість їздити більшу частину року. Брати його на Північ узимку, мабуть, не варто, а ось звичайну зиму в Україні електротранспорт допоможе пережити комфортно.

 • Вкрадуть! Якщо залишити свій електросамокат чи велосипед просто на вулиці, то ймовірність, що його вкрадуть, справді висока. Але так буде з будь-якою залишеною річчю. Користуйтеся спеціальними замками та пристібайте транспорт на велосипедній парковці! Складайте та заносите до приміщення – ваш транспорт залишиться з вами.
 • Нема де зберігати! Індивідуальний транспорт – це не мотоцикл чи машина, що потребують окремого гаража. Відмінно підійде загальне паркування, тамбур або коридор будинку. У нашому магазині є великий вибір гачків, підставок та інших аксесуарів, що дозволить організувати зручне зберігання.

Чим більше здорових людей – тим швидше все місто вийде із червоної зони! Починай із себе і бережи своє життя!