Автомобіль позбавить вас усіх грошей! Електровелосипеди та самокати – революційний транспорт для міста!

Кілька десятиліть тому автомобіль був ознакою спроможності та крутості. За фактом, на його купівлю, обслуговування та утримання потрібна величезна сума грошей регулярно.

Машина - це пилосос, що висмоктує у вас купу грошей, а натомість ви отримуєте:

 • Життя у пробках – а там злі водії сусідніх авто, вихлопні гази замість кисню та відсутність туалету.
 • Високу ймовірність потрапити до ДТП. Рихтувати бампер просто недешево, а воскрешати ще не навчилися.
 • Вихідні та свята ви проводите не з родиною чи на роботі, а в автомайстерні чи гаражі.
 • Гараж або оплата місця для паркування, як альтернатива - безкоштовна стоянка у дворі з ймовірністю того, що на машину впаде дерево або з'явиться наскальний живопис авторства місцевої шпани.
 • Нерви, нерви та ще раз нерви.


Якщо вам не потрібно постійно возити в інше місто компанію людей з великим багажем, змінюйте машину на персональний транспорт.

Чому електросамокат та велосипед – це майбутнє?

Персональний транспорт впевнено залишає локацію парків або недільних поїздок. Ви отримуєте такі переваги:

 • Мінімальні витрати. Електроенергія дешевша за бензин, та ще й зі стабільною ціною. Враховуючи обов'язкову страховку, транспортний податок, регулярний техогляд та дорогу заміну запчастин для машини, електровелосипед чи самокат здаються майже безкоштовними.
 • Права. Щоб навчитися їздити на велосипеді або самокаті, знадобиться година. Щоб отримати права на машину, вам необхідно витратити кілька місяців, а також від 4 до 10 тисяч гривень на навчання в автошколі та хабар на іспиті. І ще, з велосипедом чи самокатом – жодних штрафів від улюблених інспекторів дорожньої поліції;
 • Корки. На самокаті ви можете об'їхати будь-який затор, аварію, ремонт дороги. Час пік? Вузький проїзд? Зміна розмітки? Це все більше не має значення, тоді як водії машин можуть встигнути поснідати, поки повзуть із одного району до іншого.
 • Швидкість переміщення. Відсутність пробок, можливість вибрати маршрут, поєднуючи пішохідні зони та автомобільні дороги, дозволять швидше приїхати до кінцевого пункту. І, вау! – не потрібно нескінченно намотувати кола у пошуках місця для паркування – самокат можна компактно скласти та взяти із собою.
 • Екологічність. Жодних шкідливих викидів в атмосферу – нормальним повітрям можете дихати ви та інші жителі міста. Це активна турбота про довкілля. Тільки дерева, що виділяють кисень, вже не справляються, це точно.
 • Безпека. Персональний транспорт неспроможна розвивати велику швидкість. Можете вибирати безпечний маршрут для поїздки, що унеможливлює зіткнення з неосудним водієм, який їде на червоний. І пішохода ви не зб'єте.
 • Знижується ймовірність зараження у сезон ГРВІ. Власники машин все одно змушені контактувати з великою кількістю людей – заправники, паркувальники, співробітники автомайстерень тощо.
 • Користь здоров'ю. Це не тільки свіже повітря – на велосипеді чи самокаті задіяні м'язи, фізична активність, а отже, ви не запливете жирком.

Купуючи машину, ви змушені відмовитись від іншого способу переміщення, щоб хоч якось виправдати її наявність. Навіть до сусідньої крамниці треба під'їхати. З електросамокатом вам доступний будь-який транспорт, а головне вибір робите ви, а не за вас.


Продайте машину та інвестуйте виручені гроші (80 000 гривень – це лише утримання!) у біткоїн. Автомобіль ви завжди можете взяти на прокат у тих поодиноких випадках, коли без нього реально не обійтися. До речі, самокати чи велосипеди чудово помістяться у багажнику, тож подальше переміщення можна знову продовжити на них.