Чому електросамокат ідеальний транспорт у локдаун – як розважити себе, коли все зачинено?

Сезонний спалах респіраторних та вірусних інфекцій призвів до чергового локдауну. Закрито розважальні центри, творчі студії, дітей переведено на дистанційку, як і більшість дорослих. У таких умовах тримати позитивний настрій дуже важливо, а організація розваг – краща профілактика нудьги.
Коли все закрито, обирайте електросамокат. Це не тільки зручний та екологічний індивідуальний транспорт, а й шикарна можливість для нових розваг. У електросамоката безліч переваг:

  • Безпека – на свіжому повітрі шанси заразитися значно знижуються, концентрація вірусу менша. Також ви самі обираєте з ким спілкуватися, та на якій дистанції.
  • Альтернатива громадскому транспорту.Велике скупчення людей завжди сприяє поширенню інфекцій, крім того в цей час починають діяти додаткові обмеження та вимоги. Електросамокат – це крутий засіб пересування, на який не поширюються жодні обмеження. Він значно перевищує маршрутки і метро (читайте про це в наших статтях).
  • Легкий викид адреналіну. Їзда на електросамокаті стимулює організм до вироблення адреналіну, який не лише знижує рівень стресу, а й стимулює імунну систему.
  • Переглянути все місто. Є моделі, що дозволяють на одному заряді проїхати до 50 км. Ви можете переглянути всі визначні місця, до яких раніше не дісталися, прокласти власні маршрути або влаштовувати тематичні виїзди з друзями.
  • Для дітей. Електросамокати Сrosser дуже подобаються дітям, а в умовах локдауну можуть стати єдиним способом відволікти від планшета та ігор. Існує багато дитячих моделей, де максимально опрацьовано безпеку, тому батьки можуть спокійно купувати такий транспорт.
  • Профілактика захворювань. Чим більше часу ви проводите на свіжому повітрі, тим сильнішим стає імунітет, а також тренуються легені.
  • Помірне фізичне навантаження. Це актуально, як для любителів спортзалів та професійних спортсменів, так і для всіх інших. Якщо раніше ви рухалися прямуючи на навчання-роботу та відвідуючи різні заходи, то з переходом на віддалену роботу електросамокат допоможе підтримувати необхідний для здоров'я рівень фізичного навантаження.
  • Умови зберігання та техобслуговування. Електросамокати Сrosser не займають багато місця, можуть складатися до мінімальних розмірів. Також вам не знадобляться послуги майстерень, як для машин (які, до речі, будуть закриті). Всі запчастини та розхідники можна замовити з доставкою в нашому магазині та самостійно встановити самотужки.

Клик

А головне – пандемія минеться, а самокат залишиться

Коли знову доведеться повертатися до роботи в офісі або можливих зустрічей в кафе, електросамокат доставить вас туди максимально швидко. Без пробок, красивим або максимально коротким маршрутом. Водійські права не потрібні, а спеціальне екіпірування буде необхідне тільки в холодну пору року.