Революція електротранспорту у громадському транспорті. Як електровелосипеди та самокати вб'ють ненависні всім маршрутки.

Революція електротранспорту у громадському транспорті. Як електровелосипеди та самокати вб'ють ненависні всім маршрутки.

Звичний міський транспорт пропонує нам безліч «приємних» відчуттів! Серед них:

 • Незручні маршрутки, в яких жарко влітку та холодно взимку;
 • Злий водій, який увімкне шансон, але не зупинить на потрібній зупинці;
 • Товкач усередині, відтоптані ноги, вбиті взуття та настрій;
 • Аромати, далекі від паризької парфумерії – перегар та невміння користуватися дезодорантом зустрічаються дуже часто.
 • Можливість за лічені хвилини підхопити респіраторні захворювання.

Кожен може додати до цього списку ще безліч причин, чому замість поїздки вибере пішу прогулянку. Але іноді швидкості власних ніг просто не вистачає, щоб скрізь встигнути вчасно.

І що робити? Вибирати індивідуальний електротранспорт!

Щастя самокатів та електровелосипедів

Досить терпіти задуху, бруд та вічні пробки! Автобуси та маршрутки гальмують не лише міський потік, а й ваш розвиток. Настав час їхати крізь них!

Відмінна новина: власний самокат заощадить вам від 8000 кровнозароблених гривень на рік, які ви зазвичай віддаєте водієві автобуса без відповідного техогляду та гарантії безпечного прибуття до кінцевого пункту призначення. Витрати ж на утримання самого електросамокату становитимуть лише близько 500 грн. на рік (тестування було проведено на прикладі моделі Crosser E9). У цю суму входить регулярна зарядка пристрою (електроенергія) та витрати на планове ТО.


Круті бонуси пересування на самокаті:

 • Завжди свіже повітря. Вам не душно, тому що милій жінці дме в +35 і вона зачинила усі вікна. Ви не дихайте специфічними запахами інших людей та машинним маслом. Можна взагалі побудувати маршрут крізь парки та сквери! І дихати на повні груди!
 • Безпека. Ви впевнені у своїх навичках керування, ви не порушуватимете правила, щоб зібрати більше пасажирів, ви точно стежите за технічною справністю свого транспорту. Ви гарантовано будете в більшій безпеці!
 • Помірне фізичне навантаження, необхідне для підтримки рівноваги і керування. Для мешканців міст із сидячим способом життя може стати чудовим внеском у здоров'я.
 • Екологія. Електротранспорт не виділяє шкідливі речовини в атмосферу, тому особисто ви менше дихаєте вихлопними газами. А планета взагалі вам дякую скаже і плюсик у карму накине.
 • Швидкість пересування збільшується у рази. Ви ж не стоїте в пробці, не об'їжджаєте аварії, не зупиняєтеся на кожному перехресті. Самокати та велосипеди дуже маневрені і будь-яку перешкоду об'їжджають скрізь, де є дорожній просвіт, а він потрібен мінімальний;)
 • Доїхати можна максимально близько до потрібного об'єкту – до входу до магазину, на роботу, до кафе. Більше не потрібно пробігати ще пристойну відстань через незручно розташовану зупинку - ви просто складаєте самокат біля входу, і заходите! З маршруткою таке не пройде, на жаль.
 • Формуються нові нейронні зв'язки. Вони формуються щоразу, коли ми робимо щось нове і цей процес є профілактикою багатьох хвороб та поштовхом творчого розвитку. З електросамокатом нові враження можна отримувати щодня – ваші маршрути не залежать від міських артерій.

Вам не потрібні права! Навчання займає годину – все просто та інтуїтивно, як у дитинстві!

Не потрібний гараж! Усі самокати складаються і займають мінімальний простір у коридорі. До речі, там-таки можна і заряджати їх.

Не потрібне дороге та складне спеціалізоване техобслуговування!

А ще із самокатом не треба відмовлятися від іншого транспорту, бо самокат дуже компактно складається – доїхав до вокзалу, склав, сів у поїзд і радієш. Радієш, що встиг, а не як завжди, простояв у пробці, слухаючи «перли» супутників.


Ваша нервова система потрапить до раю, тіло отримає більше здоров'я, а на картці залишаться зайві гроші. А маршрутки помруть, як зло, що знищує місто та планету.