Карабін (затискач) (524)

524
Наведіть на картинку для збільшення
В наявності
149 грн.
+
ОПТ

Вішалка для електросамокату.

З якісного матеріалу.

Проста в установці.

Оплата
Доставка

Вішалка для електросамокату, у вигляді гачка.

Варто зауважити, що електросамокатами користуються представники практично всіх груп населення, починаючи від школярів і закінчуючи пенсіонерами. Таким чином, цей транспортний засіб, використовується і для поїздок на роботу, до школи або магазину. Саме тому розробники цього апарату розробили спеціальну вішалку для електросамокату, виконану у вигляді кільця, що застібається за принципом карабіна. Керувати транспортом стане значно легше, коли руки його власника будуть вільними, а сумка або портфель, що перевозиться, надійно розташовуватимуться на гачку, не заважаючи управлінню. 

Якщо власникам електросамокатів, нерідко доводилося зіштовхуватися з незручностями, коли вони вішали сумку чи портфель на кермо, їм варто звернути особливу увагу на спеціальну вішалку. Цей виріб, що кріпиться на передній частині кермової колонки, має досить надійну і разом з тим дуже зручну клямку, виконану у вигляді карабіну. Так що, повісивши на неї свою сумку, можна не переживати, що на якусь із купин вона злетить на землю.

Крім цього, важливою перевагою є і те, що використання цього простого пристосування, що повністю звільняє руки, дозволяють впевнено та безпечно керувати транспортним засобом.

No reviews found

Review this product

Share your thoughts with other customers

Write a review
Запитання